Dunia Mladenić
Level 1 – 2013, Italija
Level 2, Slovenija in Španija

Dr. Dunia Mladenić ima dolgoletne izkušnje raziskovalnega dela na področju umetne inteligence, prakticiranja tehnik joge in meditacije v Sloveniji, Evropi in ZDA. Pridobila je naziv certificirane učiteljice Kundalini joge in Shakti Dancea®- joge plesa. Jogijsko tehnologijo uporablja v profesionalnem in osebnem življenju in jo poučuje na Specializiranem izobraževanju za vodenje in uspeh pod okriljem organizacije Anter Vidya, na tečajih Shakti Dance® – joge plesa pod okriljem Shakti Dance Academy, ter na mednarodnih dogodkih in delavnicah. Je soavtorica številnih znanstvenih člankov in več knjig, vključno s knjigami uporabe jogijske tehnologije za vodenje in uspeh.

Preberite zadnjo številko glasila ali preglejte predhodne številke v arhivu glasil.