Ana Rozman
Level 1 – 2010, Slovenija

Ana Rozman Ana Rozman – Tarandeep Kaur – je certificirana učiteljica Shakti dancea® – Joge plesa in certificirana KRI (Kundalini Research Institute) učiteljica Kundalini joge, sicer tudi novinarka na Radiu Slovenija ter avtorica člankov s področja duhovnosti in osebnostne rasti. Njeno duhovno ime (Tarandeep Kaur) pomeni Božanska Princesa/Levinja, ki vodi druge iz teme v svetlobo. Z jogo se je začela ukvarjati pred desetimi leti, vrsto let je plesala jazz balet, zdaj pa svoji dve veliki ljubezni – jogo in ples – združuje v obliki joge plesa. Iskreno verjame, da se prav skozi ples, ki je prežet z zavedanjem, radostjo in milino najlažje izrazi svetloba naše duše. Ana Rozman – Tarandeep Kaur poleg joge plesa poučuje in redno vadi Kundalini jogo kot jo je učil Jogi Bhajan.

Glasilo društva

Preberite zadnjo številko glasila ali preglejte predhodne številke v arhivu glasil.

Zadnja številka glasila
Arhiv glasil